Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 46 x 60 cm (h x l) |
incl. cadre | 63 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Kees Verwey maakte in de 20e eeuw naam als kunstschilder, aquarellist en tekenaar. Daarnaast stond hij bekend om zijn koppige, dwarse persoonlijkheid.
Verwey werd geboren in Haarlem, in een familie van schilders, dichters en architecten, en geldt als een ware vertegenwoordiger van de school van de klassieken, maar met een eigen ‘twist’. Zijn thema’s bestaan uit kleur en vorm, bloemen en verval, vrouwen, objecten en materie, allen geschilderd in zijn studio aan het Spaarne onder constant wisselende lichtval en sfeer.
Overduidelijk is dat Verwey tot volle glorie komt in zijn portretten van vrouwen, zijn atelierstukken en bloemaquarellen in immer veranderende kleuren en composities.
Bron: www.keesverwey.orgÉtat | |
État | Très bon |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Voorburg, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Voorburg, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-12-2019 à 15:06 |
Heure de fin | 11-1-2020 à 22:30 |