Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Pentekening van Kor Bekker uit 1978. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Titel: Marc groet s'morgens de dingen van Paul van Ostaijen. Het werk lijkt geinspireerd op "de nul groep". Het woordje bureau staat honderden keren achter elkaar geschreven. Afmetingen blad: h72,5 x b51 cm. Afmetingen voorstelling: H35 x b30 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten wat kreukels aan de bovenzijde van het blad. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout.
ZZTEK
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-1-2018 à 22:04 |
Heure de fin | 29-1-2018 à 19:04 |