Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Pum Niemeijer - Forme Féminine Abstraite - Gravure
Jelle Hoogstra - Scène de rue française - Eau-forte
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Année | 1999 |
Technique | Fer |
Style | Abstrait |
Dimensions | 52 x 46 x 24 cm (h x l x p) |
Poids | 8000 grammes |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 1 |
Lo van der Linden stelt zijn ijzerplastieken samen uit afgedankte gereedschappen en schroot.
Lo zijn plastieken vertonen een boeiende dubbelheid: je herkent onderdelen als tandwielen, kogellagers, schoffels, de bladen van een zaagmachine, werktuigen die de sporen van gebruik dragen. Aan de andere kant lijken zijn plastieken uit een andere wereld te komen: mythische wezens, strijdwagens, gebruiksobjecten en voorwerpen van verering, archeologische vondsten waarvan we het gebruiksdoel niet meer kennen.
Lo laat zien hoe mooi een zaagblad is, een lager, een schoffel en een wiel, afgedankt als gebruiksobject, maar als vorm, onder handen genomen door de kunstenaar, tijdloos mooi en boeiend.
Prachtig uniek werk van een bijzondere kunstenaar.
Levering in overleg.
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Utrecht, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-10-2019 à 16:37 |
Heure de fin | 11-11-2019 à 20:50 |