Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Schilder : Louis Meys (1902 -1995)
Titel/Voorstelling : Stilleven met fruit en knoflook
Medium / Techniek :olieverf op board
Maten : 42 x 37 cm ( board ) en 60 x 55 ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Stillevens van Louis Meys worden bij Galerie "Huis voor de Kunst" te Ootmarsum voor 6000 tot 9000€ aangeboden !
Louis Meys, heeft in zijn leven maar één schilderles gehad. Een intiem colorist in een impressionistische traditie, de sensatie ondergaand van licht en tegenlicht van zinderende kleuren. Zijn werk heeft een sterk traditionele inslag. Vele kwaliteiten als eerlijkheid, vakmanschap en eenvoud kenmerken zijn schilderijen
Heure de début | 8-8-2014 à 15:47 |
Heure de fin | 17-8-2014 à 16:02 |