Kees van Dongen - L'Œuvre Graphique - Catalogue Juffermans
Gerard Schaperkotter - 2 livres (1x signé avec dédicace) & carte & liste de prix
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Marcel Verdren (1933-1976). Hij was bekend om zijn constructivistisch of geometrisch nonfiguratief kunst. Zeefdruk op glad papier, zowel glimmend als mat gedrukt. In werkelijkheid zijn de kleuren veel helderder dan ik op de foto krijg. De lijnen en punten tussen de zwarte vlakken zijn licht beige gedrukt. Met potlood, rechtsonder, gesigneerd door de kunstenaar. Titel: Spacio Nero no. 7. Nummer : 2/96. Afmetingen blad: H 70 x b 50 cm. In goede conditie. Herkomst: nalatenschap Henk van der Vet (drukker).De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-4-2018 à 22:12 |
Heure de fin | 27-4-2018 à 21:12 |