Kees van Dongen - Das grafische Werk – Juffermans-Katalog
Gerard Schaperkotter - 2 Bücher (1x signiert mit Widmung) & Karte & Preisliste
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Marcel Verdren (1933-1976). Hij was bekend om zijn constructivistisch of geometrisch nonfiguratief kunst. Zeefdruk op glad papier, zowel glimmend als mat gedrukt. In werkelijkheid zijn de kleuren veel helderder dan ik op de foto krijg. De lijnen en punten tussen de zwarte vlakken zijn licht beige gedrukt. Met potlood, rechtsonder, gesigneerd door de kunstenaar. Titel: Spacio Nero no. 7. Nummer : 2/96. Afmetingen blad: H 70 x b 50 cm. In goede conditie. Herkomst: nalatenschap Henk van der Vet (drukker).De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 17-4-2018 um 22:12 |
Endzeit | 27-4-2018 um 21:12 |