Robert Metz - Technique mixte, Aliénation - Encadré
Ad Arma - Lithographie sur pierre : Église d'Athènes - 1987
Robert Van der Vinck - Cité Flamande - Gravure, Encadrée
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Bekend werk van deze kunstenaar.
Tekst aan voorkant voet? (iets van een mythologische figuur )
Maten: 18,5 x 7 x 11 cm.
Verzendkosten € 10,- (verzekerd, aangetekend en goed verpakt)
Heure de début | 15-8-2013 à 21:42 |
Heure de fin | 28-8-2013 à 21:42 |