Theo Koster - Siebdruck, Querformat rot – gerahmt
Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911
Valentin Bakardjiev - Öl auf Leinwand, Dalem
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Bekend werk van deze kunstenaar.
Tekst aan voorkant voet? (iets van een mythologische figuur )
Maten: 18,5 x 7 x 11 cm.
Verzendkosten € 10,- (verzekerd, aangetekend en goed verpakt)
Startzeit | 15-8-2013 um 21:42 |
Endzeit | 28-8-2013 um 21:42 |