Harry Langdon - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005 - signé à la main
Joop Kropff - Rue Mout (Utrecht)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1969 |
Technique | Lithographie |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 170/190 |
Gesigneerde en genummerde litho van Mark Brusse uit 1969. Afgedrukt in een oplage van 190 exemplaren is dit nummer 170. De litho is op leeftijd en heeft in het witte vlak wat ouderdomsvlekjes. Kan na aankoop worden opgehaald in onze Schatkamer in Gorinchem (galerie Rotor) of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
État | |||||||
État | Bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.