Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Willem G.F. Jansen - Dessin aquarelle/encre, Voilier en hiver - Encadré
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Mieke de Haan (1962) studeerde in 1985 af aan academie voor beeldende kunsten St.Joost te Breda. Sinds die tijd werkt zij als beeldend kunstenaar en freelance illustrator. Daarnaast was ze gastdocent aan diverse academies. De balans tussen de vrijheid van haar beeldend kunstenaarschap en de gebondenheid van het illustreren levert interessante kruisbestuivingen op.
‘1962-1997’
‘Gemaakt in een tijd dat ik veel werkte met hoog gepigmenteerde inkt van Winsor en Newton, je kan hem nu (helaas) niet meer krijgen. Die mengde ik met Caperol, om ermee te kunnen glaceren. Daarmee werd de laag glanzend en watervast. Dat geeft de tekening ook een acrylachtige uitstraling. Gemaakt op goed 200 grams papier’ (Mieke de Haan, augustus 2014)
Formaat: 35 x 52 cm netto
Formaat bruto incl. lijst 50 x 70 cm
Gesigneerd: 'm' met een rondje
Techniek: acrylachtig (zie beschrijving boven)
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Heure de début | 24-11-2014 à 11:51 |
Heure de fin | 4-12-2014 à 11:51 |