Willem G.F. Jansen - Aquarell-/Tuschezeichnung, Segelschiff im Winter – gerahmt
Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Malerei |
Zeitraum | 1945 bis 1999 |
Mieke de Haan (1962) studeerde in 1985 af aan academie voor beeldende kunsten St.Joost te Breda. Sinds die tijd werkt zij als beeldend kunstenaar en freelance illustrator. Daarnaast was ze gastdocent aan diverse academies. De balans tussen de vrijheid van haar beeldend kunstenaarschap en de gebondenheid van het illustreren levert interessante kruisbestuivingen op.
‘1962-1997’
‘Gemaakt in een tijd dat ik veel werkte met hoog gepigmenteerde inkt van Winsor en Newton, je kan hem nu (helaas) niet meer krijgen. Die mengde ik met Caperol, om ermee te kunnen glaceren. Daarmee werd de laag glanzend en watervast. Dat geeft de tekening ook een acrylachtige uitstraling. Gemaakt op goed 200 grams papier’ (Mieke de Haan, augustus 2014)
Formaat: 35 x 52 cm netto
Formaat bruto incl. lijst 50 x 70 cm
Gesigneerd: 'm' met een rondje
Techniek: acrylachtig (zie beschrijving boven)
Sendung | |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Startzeit | 24-11-2014 um 11:51 |
Endzeit | 4-12-2014 um 11:51 |