Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1991 |
Technique | Techniques mixtes |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 45 x 45 cm (h x l) |
incl. cadre | 71 x 71 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Krachtig, karakteristiek werk van Miguel Ybanez. Gemengde techniek (acrylverf, collage, potlood) op papier, gesigneerd en gedateerd (1991) linksonder, met zijn eigen blindstempel rechtsonder. Het gehele blad professioneel, zwevend opgehangen in stevige, gebeitste lijst, achter glas. In goede conditie.
Afmetingen: 71cm x 71cm (incl. lijst), 45cm x 45cm (blad)
État | |
État | Très bon |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-8-2022 à 0:00 |
Heure de fin | 22-8-2022 à 19:07 |