Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Deux gravures ''
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige Kleurenlitho van Mogens Balle uit 1979
Afmeting blad 41x32 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 150ex
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 12.50 in ned 20 euro in belgie
Heure de début | 15-1-2016 à 10:20 |
Heure de fin | 21-1-2016 à 10:20 |