Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Jelle Hoogstra - Französische Straßenszene - Radierung
Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige Kleurenlitho van Mogens Balle uit 1979
Afmeting blad 41x32 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 150ex
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 12.50 in ned 20 euro in belgie
Startzeit | 15-1-2016 um 10:20 |
Endzeit | 21-1-2016 um 10:20 |