Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige Kleurenlitho van Mogens Balle uit 1979
Afmeting blad 41x32 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 150ex
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 12.50 in ned 20 euro in belgie
Starttijd | 15-1-2016 om 10:20 |
Eindtijd | 21-1-2016 om 10:20 |