Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Pastel/Craies |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 77.5 x 59 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een tekening uit 1992 van de Turkse kunstenaar Muhammed Bilgehan Atalay (1974).
-Pastelkrijt op papier, gesigneerd en gedateerd middenonder.
-Losbladig. De tekening is opgerold bewaard in een groot vel papier (zie de foto’s).
-Afmetingen: Vel papier van de galerie, 100 x 75 cm. Tekening, 77,5 x 59 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel. Het werk is destijds gekocht bij een galerie in Istanbul (Turkije).
-Conditie: In prima staat.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
(Gelijktijdig met deze tekening bieden wij nog een werk van Muhammed Bilgehan Atalay ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
Informatie over de kunstenaar:
Muhammed Bilgehan Atalay, geboren in 1974 in Berlijn (Duitsland), beeldend kunstenaar.
-Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten Marmara (Turkije).
-Hij geeft les aan de Academie voor Beeldende Kunsten Basaksehir (Turkije).
De kunstenaar woont en werkt in Istanbul.
-Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL en wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||
État | Bon | ||
In prima staat. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-11-2020 à 12:55 |
Heure de fin | 28-12-2020 à 19:33 |