Leon Wildenburg - Grande gouache, Nature morte au balai et à la pomme
Gerard Bijnens - Personnages dans des champs de couleurs intemporels
Corneille - Femme, chat et masque.
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Beeldje van Nicolas Dings: Dak. Jaar : 1998. Afmetingen: 8 x 7,5 x 6 cm. Herkomst: galerie de Zaal, Delft. Galeriewaarde in 1998: 1.000 euro.Bij het beeldje wordt een 2e bronzen beeldje van een schedel geleverd. Deze is ook van Nicolaas Dings.Afmetingen: 3 x 2,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZBS
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-11-2017 à 22:27 |
Heure de fin | 17-11-2017 à 21:27 |