Jenny Holzer - Protège-moi de ce que je veux
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - "Botters" (voir étiquette au dos) sur l'IJsselmeer
Albert Mulder - Asters en pot de fleurs
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1960 |
Technique | Épreuve d'état |
Dimensions | 58.5 x 68 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Litho van Pablo Picasso. Titel: Danseuse et picador(Torros serie). Jaar: 1960. Nummer: 202/500. Afmetingen incl. lijst: H58.5 x b68cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b50.5cm. Het werk is links bovenaan in de druk gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-12-2019 à 22:05 |
Heure de fin | 20-12-2019 à 19:04 |