Albert Blitz - Grande huile sur panneau surréaliste peinte en 1964 - signée
Gerrit Rietveld - Maquette chaise rouge-bleu
Ineke Watzema-Andriesse - Nature morte Aquarelle sur panneau
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1942 |
Technique | Varia |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Mooie reproductie van dit beroemde werk van Piet Mondriaan. In uitstekende conditie. De volledige tekst onderaan het blad luidt: “Piet Mondrian, Composition no. 10, 1939-1942, Oil on canvas, 80 x 73cm. Private collection. Copyright ABC / Mondrian Estate / Holtzman Trust. Licensed by International Licensing Partners BV”.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 50cm x 46cm (beeld)
Werk
kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in
Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed
verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.