Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
gesigneerd / toegeschreven aan Piet Wiegman
MODERNE VORMEN
Aquarel in de maat 19 x 29 cm
In lijst met glas
Gesigneerd onder Piet wiegman en PW
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Heure de début | 22-4-2014 à 17:33 |
Heure de fin | 1-5-2014 à 17:38 |