Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
gesigneerd / toegeschreven aan Piet Wiegman
MODERNE VORMEN
Aquarel in de maat 19 x 29 cm
In lijst met glas
Gesigneerd onder Piet wiegman en PW
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Startzeit | 22-4-2014 um 17:33 |
Endzeit | 1-5-2014 um 17:38 |