Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Misschien wel zijn beste/leukste schilderij!!
Gesigneerd: P. Wiegman
Titel: 2 paarden (?)
Techniek: olieverf op doek
Jaar: onbekend
Afmetingen:
50 x 60 cm (doek)
59 x 69 cm (lijst)
Het geheel is in perfecte staat.
Ophalen of verzenden
Piet Wiegman kreeg zijn eerste aanwijzingen van zijn vader Jan Wiegman. Zijn vader adviseerde hem schilder te worden. Hij ging in de leer bij Piet Kloes te Bennebroek. Met zijn oom Matthieu Wiegman reisde hij naar Mallorca. Daar tekende hij met name caféscènes die hij kon verkopen om aan de kost te komen. In die tijd vervaardigde hij zeer sterk compositorische werk, niet alleen in olieverf maar ook in lino. Bij Piet thuis was het een komen en gaan van locale Haarlemse schilders en schrijvers.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heemstede, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Heemstede, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-11-2017 à 21:17 |
Heure de fin | 11-12-2017 à 21:17 |