Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
P VAN BOXSEL
CIRCUSVOORSTELLING MET NAAKTEN TE PAARD
LITHO IN DE MAAT 36 X 46 CM
JAAR 1970
OPLAGE 11/25
GESIGNEERD IN DE PLAAT EN MET POTLOOD EN GENUMMERD
GOEDE STAAT
buitenranden papier licht gekreukt
Heure de début | 28-9-2016 à 18:28 |
Heure de fin | 7-10-2016 à 20:28 |