Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
P VAN BOXSEL
CIRCUSVOORSTELLING MET NAAKTEN TE PAARD
LITHO IN DE MAAT 36 X 46 CM
JAAR 1970
OPLAGE 11/25
GESIGNEERD IN DE PLAAT EN MET POTLOOD EN GENUMMERD
GOEDE STAAT
buitenranden papier licht gekreukt
Startzeit | 28-9-2016 um 18:28 |
Endzeit | 7-10-2016 um 20:28 |