Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Mooie ets van Rien van den Brink op geschept papier. Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (131/150). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 61cm x 53cm (blad), 38cm x 31cm (beeld)
De ets is niet gedateerd maar is gemaakt in 1976. Als Rien 52 jaar is, maakt hij 52 werken onder de titel 'Drie-Kwart', omdat hij denkt dat zijn leven er voor driekwart opzit. Een ets uit deze serie wordt door NRC Handelsblad gekozen als prent voor zijn lezers.
Heure de début | 12-11-2016 à 12:41 |
Heure de fin | 26-11-2016 à 20:41 |