Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Henri Roger Maurice (Roger) Chailloux ( 1931 - 1977 ), graficus.
Ets op papier, gesigneerd, gedateerd, titel en oplage.
Titel : Stad. Jaartal 1959. Nummer 5 van een oplage van 8 (5/8)
bladmaat 59 x 47 cm, beeldmaat 39 x 33 cm. Niet ingelijst. Papier iets verkleurd. Resten van olakband en etiketje achterzijde.
Provenance : Kunsthandel de Boer Amsterdam ca 1965
Afhalen in Amstelveen, verzending mogelijk.
Heure de début | 18-10-2016 à 10:05 |
Heure de fin | 1-11-2016 à 9:05 |