Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Henri Roger Maurice (Roger) Chailloux ( 1931 - 1977 ), graficus.
Ets op papier, gesigneerd, gedateerd, titel en oplage.
Titel : Stad. Jaartal 1959. Nummer 5 van een oplage van 8 (5/8)
bladmaat 59 x 47 cm, beeldmaat 39 x 33 cm. Niet ingelijst. Papier iets verkleurd. Resten van olakband en etiketje achterzijde.
Provenance : Kunsthandel de Boer Amsterdam ca 1965
Afhalen in Amstelveen, verzending mogelijk.
Startzeit | 18-10-2016 um 10:05 |
Endzeit | 1-11-2016 um 9:05 |