Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Ingelijste gemengde techniek van de Amerikaanse kunstenaar Ronnie Cutrone. Jaar: 1976. Ronnie Cutrone werkte met Andy Warhol en Roy Lichtenstein als assistent. Uiteindelijk ontwikkelde hij zij eigen stijl die wordt getypeerd als "Post-Pop". Het werk is gesigneerd op de achterzijde van het werk. Omdat het werk nu ingelijst is, is dit niet zichtbaar. Afmetingen werk incl. lijst: H79 x b: 134 cm. Afmetingen werk: H60 x b120 cm. Conditie: Er zitten oxidatievlekjes op het papier. Voor de rest in prima staat.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Hoek van Holland ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.Het qwerk kan ook verzonden worden met een koerier. Kosten Nederland: 45 euro. Kosten Vlaanderen: 85 euro.
ZZIM
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-5-2018 à 23:19 |
Heure de fin | 25-5-2018 à 20:19 |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |