Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Deux gravures ''
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1974 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Sujet | Portrait |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 60 x 50 cm (h x l) |
itemOptions.framed.stretcher.label | 62 x 52 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Soort
Lijst: Spieraam met houten omlijsting
Herkomst: BKR Amsterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de
rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk
handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante
details.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK363163)
État | |
État | Raisonnable |
Er zijn verschillende spetters van witte en blauwe transparante verf op de oppervlakte van het kunstwerk. Tevens zijn er verschillende kleine krassen en deuken. Op de achter- en onderzijde van de lijst zijn grote hoeveelheid zwart/donkerblauwe spetters. Daarnaast lijken de hoeken van de omlijsting niet helemaal te verbinden. | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-10-2018 à 14:29 |
Heure de fin | 4-11-2018 à 20:51 |