Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1992 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Abstrait |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 55 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 90 |
Prachtige, geometrisch abstracte compositie van Ted Felen. Zeefdruk op grijsgetint papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘92) en genummerd (60/90). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 55cm x 50cm (blad), 38cm x 38cm
(beeld)
Ozone Puncture met als ondertitel
Dying Earth. Hoe lang is het leven op
aarde nog mogelijk als de mens geen antwoord vindt op de milieuproblematiek,
dat is de vraag die Felen in deze compositie stelt. Dit is één van de composities uit zijn milieu-triptiek
(een andere compositie was bijvoorbeeld Final Light, Judgement Day, al eerder
verkocht hier op Kunstveiling.nl).
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-5-2022 à 16:27 |
Heure de fin | 28-6-2022 à 15:56 |