Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een prachtig en zeer groot (olieverf) werk van de kunstenaar Theo van der Horst (1921-2003). Met eenvoudige lijst. Gemonogrammeerd links boven en gedateerd 1988. Afmetingen doek: 90 cm. x 80 cm. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is ook een optie. Info: RKD.nl/horst.
Heure de début | 27-12-2016 à 17:19 |
Heure de fin | 6-1-2017 à 17:19 |