Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Een prachtig en zeer groot (olieverf) werk van de kunstenaar Theo van der Horst (1921-2003). Met eenvoudige lijst. Gemonogrammeerd links boven en gedateerd 1988. Afmetingen doek: 90 cm. x 80 cm. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is ook een optie. Info: RKD.nl/horst.
Startzeit | 27-12-2016 um 17:19 |
Endzeit | 6-1-2017 um 17:19 |