Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Doek gesigneerd rechtsonder met initialen V.D.H. 1970-1993
Afmetingen doek 90 x 100 cm
Theo van der Horst(1921) heeft zijn onderwijs gevolgd aan de academie "Kunstoefening" te Arnhem met als leermeester glasschilderkunst J.H.E.Schilling.
Hij schilderde in een expressionistische stijl, mensen dieren en landschappen.
Kreeg in 1962 de Quarles van Uffordprijs voor schilderkunst.
Overleed in 2003 op 82-jarige leeftijd te Arnhem
Heure de début | 1-6-2015 à 20:27 |
Heure de fin | 8-6-2015 à 20:27 |