Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Doek gesigneerd rechtsonder met initialen V.D.H. 1970-1993
Afmetingen doek 90 x 100 cm
Theo van der Horst(1921) heeft zijn onderwijs gevolgd aan de academie "Kunstoefening" te Arnhem met als leermeester glasschilderkunst J.H.E.Schilling.
Hij schilderde in een expressionistische stijl, mensen dieren en landschappen.
Kreeg in 1962 de Quarles van Uffordprijs voor schilderkunst.
Overleed in 2003 op 82-jarige leeftijd te Arnhem
Startzeit | 1-6-2015 um 20:27 |
Endzeit | 8-6-2015 um 20:27 |