Anton Heyboer - "Création et Destruction" - Grande oeuvre à l'huile du tube sur toile - 100 x 120 cm
Albert Zwartjes - Aquarelle. Maisons pour l'église
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Rood witte aquarel van Ton Albers. Een van de beste en bekendste Nederlandse aquarellisten, gesigneerd.
Ingelijst onder glas en een dik passe partout, in een zilverkleurige aluminium lijst. Lijst heeft kleine gebruikssporen.
Afbeelding is 55 bij 44 cm. Met lijst 74 bij 64 cm.
Antonius Wilhelmus (Ton) Albers is een bekend kunstenaar die werkte in Amsterdam, Duivendrecht en Ouder-Amstel. Over zijn werk verschenen verschillende publicaties en boeken. De aquarellen van Ton Albers bestaan uit verschillende thema's zoals figuurvoorstellingen, portretten, landschappen, bloemstillevens, stadsgezichten en ballettaferelen, gezien met de opvatting en geschilderd in de trant van een typisch Nederlands impressionisme.
Wordt verzonden tussen noppenfolie en houten platen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Velserbroek, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Velserbroek, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-1-2018 à 10:14 |
Heure de fin | 13-1-2018 à 10:14 |