Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Rood witte aquarel van Ton Albers. Een van de beste en bekendste Nederlandse aquarellisten, gesigneerd.
Ingelijst onder glas en een dik passe partout, in een zilverkleurige aluminium lijst. Lijst heeft kleine gebruikssporen.
Afbeelding is 55 bij 44 cm. Met lijst 74 bij 64 cm.
Antonius Wilhelmus (Ton) Albers is een bekend kunstenaar die werkte in Amsterdam, Duivendrecht en Ouder-Amstel. Over zijn werk verschenen verschillende publicaties en boeken. De aquarellen van Ton Albers bestaan uit verschillende thema's zoals figuurvoorstellingen, portretten, landschappen, bloemstillevens, stadsgezichten en ballettaferelen, gezien met de opvatting en geschilderd in de trant van een typisch Nederlands impressionisme.
Wordt verzonden tussen noppenfolie en houten platen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Velserbroek, Niederlande |
Ort des Objekts | Velserbroek, Niederlande |
Startzeit | 6-1-2018 um 10:14 |
Endzeit | 13-1-2018 um 10:14 |