Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Tweeluik in goudkleurige lijst, in 2002 gekocht bij kunstenares voor 4500 Euro. Het schilderij is in uitstekende staat.
Elk paneel is 100 cm hoog en x70 cm breed.
Ophalen op kosten van de koper. Dit kan in Utrecht of Valkenswaard (bij Eindhoven)
Over de kunstenares:
Het hoofdthema in de schilderijen van Toos van Holstein is het weergeven van menselijke gedaanten in open of overkoepelde monumentale ruimten, die onderdeel zijn van vaag aangeduide architectonische bouwwerken. In haar werk is de symbiose van allerlei culturen duidelijk herkenbaar. Toos van Holstein heeft reizen gemaakt naar landen in Midden-Amerika, het Midden-Oosten en China. Zij heeft verder grote belangstelling voor de Europese middeleeuwen.
Toos van Holstein is in Nederland een gerenommeerd kunstenaar. Ze exposeert regelmatig in galerieën verspreid over het hele land.
Bron: http://www.toosvanholstein.nl/index-ned.html
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Heure de début | 5-6-2014 à 22:30 |
Heure de fin | 19-6-2014 à 22:30 |