Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 2010 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Animaux |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 100 x 100 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Olieverf op doek van Valentin Bakardjiev. Jaar: 2010. Titel: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond. Afmetingen werk: H100 x b100cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Herkomst: Galerie Lindeman, Heerde.
Geboren: 1970, Sliven, Bulgarije
Nadat Valentin Bakardjiev zijn Highschool of Arts had verlaten, mocht hij toetreden tot the Union of Bulgarian artists. Dit maakte het voor hem mogelijk om op groter terrein bekendheid te krijgen. In 2004 won hij de Golden Medal at the Fine Art Competition in Italie. Daarna vertrok hij naar de Dominicaanse Republiek.
Veel van de huidige werken van Valentin Bakardjiev tonen dan ook modellen met een getinte huidskleur. De ontstane Caribische koorts doet zijn werk verder boven het logische, het alledaagse uitstijgen. Zijn zoektocht naar het nieuwe, het verre en het andere resulteert in een stijl die zijn totale oeuvre weerspiegelt. De kunst van Bakardjiev kenmerkt zich door eenvoudige composities waarin de mens centraal staat. De dromerige sfeer wordt versterkt door de vele wereldse ornamenten en delicate kleuren, neergezet met een licht penseelstreek en afgewerkt met bladgoud. Onlangs heeft Valentin Bakardjiev zich in Nederland gevestigd. Ook hier heeft zijn koortsachtige zoektocht naar het oer-Hollandse zich al verweven met het meer wereldse.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met een (kunst)koerier.
État | |
État | Très bon |
In zeer goede staat | |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-7-2021 à 12:04 |
Heure de fin | 2-8-2021 à 19:08 |