Gerdine Duijsens-Kroezen - Les mariés
Meta Joanknecht - Grande échelle en techniques mixtes, dont le cuivre.
Helen Nieuwendijk - Statue en bronze, Sans titre
Yvonne Visser - Statue en bronze sur socle : "Nageur"
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1971 |
Technique | Varia |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 67 x 67 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Karakteristieke Op-Art compositie van Victor Vasarely. Heliogravure of één of andere glansdruk op papier, drukgesigneerd, achterop het blad de omschrijving. Het hele blad ingelijst tussen ontspiegeld glas en in een met metaal beslagen houten lijst. Alles in goede conditie; wat krasjes op het metaal van de lijst.
Afmetingen: 67cm x 67cm (incl. lijst), 41cm x 41cm (blad)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
État | |
État | Bon |
Wat krasjes op het metaal van de lijst | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-6-2021 à 16:47 |
Heure de fin | 5-7-2021 à 19:31 |