Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Victor Vaserely
Titel: Etude de perspective
Techniek: lithografie
Gesigneerd: met de hand gesigneerd
Genummerd: 181/200
Afmetingen blad: 53,50 cm x 75 cm
Afmetingen afbeelding: 39 cm x 58 cm
Conditie: zeer goed
Levering in een Kiala punt naar uw keuze
Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )
België en Luxemburg: 4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )
Verzending aangetekend met track en trace
Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro
België: 8 euro
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
Heure de début | 24-2-2016 à 11:47 |
Heure de fin | 2-3-2016 à 20:47 |