Erwin Olaf - Versteckte Neugier
Michel Sarazin - Der junge Kopte
Han Mes - Litho - Persönlichkeiten
Jan Willem Versteeg - Segelboote und Schlepper in Chatou
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Victor Vaserely
Titel: Etude de perspective
Techniek: lithografie
Gesigneerd: met de hand gesigneerd
Genummerd: 181/200
Afmetingen blad: 53,50 cm x 75 cm
Afmetingen afbeelding: 39 cm x 58 cm
Conditie: zeer goed
Levering in een Kiala punt naar uw keuze
Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )
België en Luxemburg: 4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )
Verzending aangetekend met track en trace
Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro
België: 8 euro
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
Startzeit | 24-2-2016 um 11:47 |
Endzeit | 2-3-2016 um 20:47 |