Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Intrigerend schilderij van Walther Smeitink. Materie schildering op doek, 3-dimensionaal bijna, door de gebruikte techniek is het schilderij ongewoon zwaar voor haar afmetingen. Gesigneerd en gedateerd (1997) in verso. Alles in uitstekende conditie.
Afmetingen: 75cm x 56cm
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Walther Smeitink-Mühlbacher (Doetinchem 1963)
Smeitink studeerde van 1980-1985 aan de NLO in Nijmegen en is zowel conventioneel beeldhouwer als beeldhouwer met verf; materieschilder. Veel tentoonstellingen in zowel Europa als daarbuiten. Werkt en woont afwisselend in Nederland en Tsjechië.
Zie ook zijn website; www.artidomus.com
Heure de début | 29-2-2016 à 10:34 |
Heure de fin | 12-3-2016 à 20:34 |