Christiaan Bastiaans - 1259 après JC
Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Wessel Couzijn:
Fraai massief bronzen abstract beeldje.
Hoogte: 20 cm
Breedte: 9 cm
Gesigneerd: C
Voorts de jaartallen 1899-1974 waarschijnlijk gemaakt i.v.m. 75 jarig bestaan van een bedrijf.
QQBE
Heure de début | 4-11-2016 à 19:07 |
Heure de fin | 14-11-2016 à 19:07 |