Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Karakteristiek werk uit 1979 van Willem Smorenburg. Strandgebouw van camping Nettuno in Paestum, Italië. Aquarel op papier, gesigneerd linksonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede staat. Werk heeft ingelijst gezeten, maar het beeld is in uitstekende staat.
Afmetingen: 56cm x 38cm (blad), 52cm x 34cm (aquarel binnen de tape)
Deze aquarel staat ook afgebeeld op een website over Willem Smorenburg, inclusief vermelding van de provenance: willemsmorenburg.com/fotosvanwerk/aquarellen-italie
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Heure de début | 6-11-2016 à 23:39 |
Heure de fin | 19-11-2016 à 20:39 |