Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
LET OP! Werk wordt hier voor de laatste keer aangeboden.
Mooie kleurenets van Willem Snitker op Arches papier. Handgesigneerd en genummerd (6 uit een oplage van 100 stuks). Het werk heeft in een passe-partout gezeten want er is een verkleuring langs de randen, maar dit is niet meer te zien als weer een passe-partout van dezelfde afmetingen wordt gebruikt. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.
Afmetingen: 56cm x 76cm (blad), 42cm x 53cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.
Heure de début | 28-9-2014 à 20:09 |
Heure de fin | 3-10-2014 à 20:09 |