Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Origineel werk Wim Izaks
Titel : Vrije Compositie
Techniek : Gemengde techniek op papier
Formaat werk : 65 x 50 cm
Ingelijst : Nee
Handgesigneerd op de achterzijde : Wim Izaks
Het is een werk uit de tijd dat Wim Izaks zijn Atelier had in de oude melkfabriek te Eibergen.
Wim Izaks , ( Eibergen 31 december 1950 - 3 december Enschede 1989 ) was een Nederlandse kunstschilder en zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme.
Het werk wordt verzonden, aangetekend en verzekerd, in een nieuwe stevige verzendkoker a 15 euro.
Verzendkosten zijn voor de koper. Uiteraard het werk komen ophalen in Eibergen is ook een optie !!!
Heure de début | 18-3-2015 à 8:00 |
Heure de fin | 1-4-2015 à 9:00 |