Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Wim Izaks ( Eibergen 1950 - Enschede 1989 )
Titel : Wim heeft het werk verso betiteld : Man
Het kwam niet vaak voor dat Wim zijn werk een titel gaf
Techniek : Olieverf op doek opgespannen
Formaat : 30 x 40 cm
Jaar : 1984
Ingelijst : Nee, nog nooit ingelijst geweest
Verso Handgesigneerd en gedateerd en betiteld : Wim Izaks 1984.
Het werk komt uit de tijd dat Wim zijn atelier in Eibergen had in de oude melkfabriek.
Wim zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme.
Verzending, aangetekend en verzekerd en track and trace, 10 euro Nederland en 20 euro België.
Ophalen in Eibergen is ook een mogelijkheid.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eibergen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eibergen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-3-2018 à 21:04 |
Heure de fin | 4-4-2018 à 21:04 |