Aart van Dobbenburgh: Litho - De Wieg - 1924 - Verkocht

Aart van Dobbenburgh: Litho - De Wieg - 1924 kopen? Bied vanaf 20!
Aart van Dobbenburgh: Litho - De Wieg - 1924 kopen? Bied vanaf 20!Aart van Dobbenburgh: Litho - De Wieg - 1924 kopen? Bied vanaf 20!Aart van Dobbenburgh: Litho - De Wieg - 1924 kopen? Bied vanaf 20!Aart van Dobbenburgh: Litho - De Wieg - 1924 kopen? Bied vanaf 20!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg en zeldzaam werk
Genummerd, gesigneerd en gedateerd in potlood: 24/25, De Wieg, AartvanDobbenburgh 1924
Gemonogrammeerd in druk: AvD ‘24
Beeldmaat: 27 x 22,5 cm
Bladmaat: 31 x 31 cm
Conditie: goed

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:04-05-2018 om 22:51
Eindtijd:21-08-2018 om 07:52
advanriel
21 aug. / 01:22
€ 20