Ad Arma: Ets/Aquatint, Appearing Sounds I - Ingelijst (groot) - Verkocht

Ad Arma: Ets/Aquatint, Appearing Sounds I - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Ad Arma: Ets/Aquatint, Appearing Sounds I - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 150!Ad Arma: Ets/Aquatint, Appearing Sounds I - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 150!
  • Ad Arma (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit collectie geveild: Zie speciale voorwaarden

Titel: Appearing Sounds I
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 100 cm x 120 cm
Oplage: 18/23
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets en aquatint op geschept papier
Ingelijst: Ja, in mooie grijsbruine lijst; kan direct aan de muur.
Conditie: In perfecte staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 1.495,00

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Alle werken zijn in perfecte staat, tenzij nadrukkelijk anders aangegeven.

Speciale voorwaarden:

BTW: Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn incl. BTW. (er komt dus niet nog BTW bij)
Voor dit werk is de BTW voor zakelijke kopers eventueel aftrekbaar over de gehele factuur (Eindprijs, Toeslag en Verzendkosten).

Passe-partout/Lijsten: Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Bezorgkosten:
40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)

Belgie is mogelijk, tarief op aanvraag.

Voor zakelijke kopers is de BTW aftrekbaar. Meerdere aankopen kunnen gecombineerd worden.

Garantie:
Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

Ad Arma (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30536 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:31-07-2014 om 14:36
Eindtijd:10-08-2014 om 14:36
scarts
07 aug. / 19:20
€ 150