Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
Jelle Hoogstra - Frans straatbeeld - Ets
Romain Malfliet - Op straat Gent
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 30-5-2022 om 8:10 |
Eindtijd | 10-6-2022 om 21:48 |